Výsledky vyhľadávania

Fasáda ako jedna z najdôležitejších súčastí každého domu a budovy

19. 06. 2020 | 07:06

Fasáda nielen chráni váš dom pred vonkajšími vplyvmi, ale významne prispieva aj k vzhľadu vášho domu. Či už chcete jednoduchú, nenápadnú fasádu, ktorá zapadne do mestskej panorámy, alebo niečo, čo skutočne vyniká, možnosti dizajnu fasády sú v súčanosti naozaj rozmanité a pestré. Vyberie si naozaj každý.

Renovácia fasády: Ktoré práce sem spadajú?

15. 07. 2020 | 13:07

Renovácia fasády je krokom, ktorý by sa mal po určitom čase určite realizovať na každej budove. Či už máte pleseň na fasáde, alebo iné nečistoty, určite venujte čisteniu fasády dostatočnú pozornosť. Aké práce sú súčasťou renovácie fasády? Odpoveď sa dočítate v nasledujúcom článku.

Špinavá fasáda: Biologické znečistenie fasády nie je dobré podceňovať

07. 08. 2020 | 12:08

Čistenie domu a jeho stien nemusí byť ľahkou úlohou, pretože existuje viacero biologických znečistení fasády, s ktorými sa je potrebné popasovať. V nasledujúcom článku vám priblížime tie najbežnejšie nečistoty, ktoré sa môžu objaviť aj na fasáde vášho domu či nejakej budovy.

Nezabúdajte na čistenie fasády a čistenie dlažby

18. 08. 2020 | 09:08

Vlastniť rodinný dom prináša so sebou veľa radostí, ale aj niekoľko starostí spojených s jeho údržbou. Pravidelné čistenie domu by malo byť jednou z hlavných priorít každého majiteľa. Špinavá fasáda či zanedbaná zámková dlažba nepôsobia vôbec esteticky pekne.

Ako odstrániť pleseň na fasáde?

25. 08. 2020 | 06:08

Rozsiahle napadnutie plesňami môže zničiť fasádu vášho domu a rovnako môže postihnúť aj vaše zdravie! Prvým krokom pri sanácii plesní je naučiť sa, ako ich odstrániť. V nasledujúcom článku sa dozviete jednoduchý tip, ako zničiť pleseň na fasáde.