Nové moderné bývanie v Košiciach - Veža Euphoria

10. 08. 2017 | 14:08

Nové moderné bývanie pre širokú škálu zákazníkov pripravuje spoločnosť BC Building spolu s Labaš s.r.o. v Košiciach.

Desaťpodlažný komplex Veže Euphoria ponúkne záujemcom nielen nové bývanie, ale tiež kancelárie, obchod Fresh a lekáreň. Celý komplex je zasadený do príjemného prostredia plného zelene, s parkovou úpravou sa ráta aj v blízkom okolí budovy. Obyvatelia môžu tráviť svoj voľný čas športom či pasívnym oddychom bezprostredne v blízkosti domova, avšak úzke centrum Košíc je odtiaľ vzdialené len pár minút pešo, autom alebo hromadnou dopravou. Parkovacie možnosti sú riešené pomocou nadzemných aj podzemných parkovacích miest. Zdá sa, že sa teda myslelo na všetko.

Moderní Košičania si môžu vybrať z rôznych metráží bytov od 2, 3 až po 4-izbové. Ceny bytov sú nastavené tak, aby si každý našiel domov optimálny svojim možnostiam. Na výstavbu komplexu budú použité vysokokvalitné materiály a technológie, architekti nastavili svoje designérske nároky poriadne vysoko. Hovorí sa, že sa nová veža Euphoria zaradí medzi najkrajšie architektonické projekty na Slovensku.

K ďalším plusom nového bývania patrí bezbariérový vstup do domu, protišmyková dlažba v spoločných priestoroch a niekoľko osobných výťahov. Je teda ústretový k imobilným obyvateľom a zároveň myslí na ich bezpečnosť. V celom objekte bude použité podlahové kúrenie, moderné byty sú samozrejme vybavené plastovými oknami s izolačným trojsklom. Tieto a iné vysokokvalitné materiály sľubujú dobrú teplotnú izoláciu bytov a nízke prevádzkové náklady.

Jedná sa o skutočne dobrú investíciu, ktorá sa pomerne rýchlo vráti. Unikátny projekt teda ponúka kvalitné bývanie za dostupnú cenu. Vysoké estetické a technické štandardy uspokoja aj náročnejších zákazníkov. Ak sa neviete dočkať bývania v novostavbe, je možné si už dnes zarezervovať vysnívané bývanie. Na jar roku 2019 sa môžete sťahovať.

Autor: Admin Administrátor